INFO EN

INTERIÉR KANCELÁŘE V BAROKNÍM PALÁCI

Najít v Brně hezké kanceláře je kumšt. Nakonec se ale zadařilo a klient našel reprezentativní prostor. Zatím ale kromě podlah, výmalby a světel zel prázdnotou, proto nás přizval. Pomohli jsme s výběrem nábytku a jednotlivé kusy volili tak, aby nebyly vázané na konkrétní prostor. Stejně poslouží, i pokud by se v budoucnu přesunuli jinam.

Pro sdílenou jednací kancelář, jsme navrhli vlastní stůl, který je možné variovat a přeskládávat podle aktuální potřeby. Přímo pro tento prostor vznikly i další stoly a stolky, každý unikát.

Cesta k umění
První obrazy do této kanceláře měl klient už asi rok před nastěhováním z benefiční aukce. Ta nastartovala jeho vztah k umění. Vzali jsme ho proto na tour de brněnské ateliéry a našli další nosná díla do nových prostor. Měli jsme možnost ukázat práci našich přátel z řad umělců v novém světle – jak nad vším přemýšlí, kde hledají inspiraci a jak tvoří. Když můžeme být součástí takové cesty k umění, je to vždycky radost.obrázek v textu
Projekt ZELNÝ TRH
Zadavatel Soukromý
Projekt 2020
Rok realizace 2020
Tým Adam Jung, Barbara Jung
Fotograf Luba Mrkvica
Sbíráme cookies, abychom lépe nastavili služby webu. Souhlasem nám umožníte získat anonymizovaná statistická data. Více najdete zde. Děkujeme!
Ne
Souhlasím