INFO EN
obrazek info

O CO NÁM JDE

Jsme architekti, manželé, normální lidi. Zkušenosti jsme sbírali každý sám v různých architektonických studiích. Spolu je rozvíjíme od roku 2019.

Ať už navrhujeme knihovnu pro rodinu nebo rovnou pro celé sídliště, jeden domek nebo celou ulici, kuchyň do prvorepublikového bytu nebo celou kavárnu, tohle platí vždycky.

Dostát svému jménu. Být jung

Každý náš projekt musí mluvit sám za sebe – musí mít nápad a šmrnc, který se těžko popisuje, ale když tam je, tak o něm víte. Teď mladí jsme a experimentovat, hrát si a bořit stereotypy je naší přirozeností. Tuhle energii ale nechceme ztratit ani až přijdou vrásky nebo šediny.

Plnit potřeby a představy. I ty, o kterých možná zatím nevíte

Ptáme se a nasloucháme. Dost. Na začátku každého projektu se pídíme po vašich návycích, preferencích i životním rytmu. Ty pak překládáme do řeči tvarů, prostoru, barev a materiálů. Jde nám o to, abyste si nad výsledkem naší práce řekli: „Přesně tak jsme to chtěli, ale samotné by nás takové řešení nenapadlo.“

Aby nás to bavilo. A když říkáme „nás“, myslíme tím i vás

Kolikrát za život budete vymýšlet, jak má vypadat váš dům nebo podnik? Nejspíš jen jednou, nanejvýš dvakrát, a tak byste si to podle toho měli náležitě užít. Postaráme se o to, aby vás bavil proces i výsledek. Jste to totiž vy, kdo v něm pak bude žít.

KONTAKT

Představy, jak má vypadat vaše bydlení, kancelář nebo třeba kavárna, přijímáme na info@jungarchitekti.cz nebo na telefonu +420 605 105 189. Kancelář máme na Husově 13 v Brně.

A pokud máte zatím jen prostor nebo vizi a s ujasněním představ potřebujete pomoct, napište nám taky.

Barbara Jung

Už během studia architektury na VUT jsem vycestovala do Vídně, kde jsem pracovala pro kancelář Christiana Kronause, asistenta Zahy Hadid. Po škole jsem spolupracovala na tvorbě nové značky nábytku v ateliéru Petra Koreckého, takže jsem si osahala práci s masivním dřevem a kovovými prvky. Další zkušenost jsem získala u zahradních architektů v ateliéru PARTERO.

Adam Jung

Vystudoval jsem brněnskou VUT obor Architektura a rozvoj sídel. Mimo pracovní stáž v kodaňském studiu ADEPT jsem jeden semestr studoval na Lublaňské univerzitě na Fakultě architektury. Chvíli jsem spolupracoval se šternberským ateliérem MASPARTI, ale pak jsem se rozhodl vrátit zpět do Brna. Tady jsem začal pracovat u CHYBIK + KRISTOF. Během 5 let mi tam prošly pod rukama desítky projektů, pod mým vedením vznikla mimo jiné stavba Vinařství Lahofer.

Jsme rádi, že náš tým tvoří i... Hana Vaňková / Eva Juráňová / Tereza Kuklová
V minulosti jste u nás mohli potkávat... Anna Švajdová / Ivana Guzová

obrazek info

SPOLUPRÁCE

SHIBUI ateliér & shop / Plancraft s.r.o. / Ateliér Máj / Alina Matějová / NEON STUDIO / Anna Kremláčková / Truhlářství Skoupil / ACER WOODWAY / LUNAWOOD / KAROLINA FRANTISKA / Ondřej Homola / Tereza Ikon Photography / Václav Kočí / HARANGI SOUND / Industra.Coffee / LD Seating / Plastic guys / PMA architects s.r.o. / Atepe / Cisek. / Atelier Partero / STEEZY.STUDIO
Sbíráme cookies, abychom lépe nastavili služby webu. Souhlasem nám umožníte získat anonymizovaná statistická data. Více najdete zde. Děkujeme!
Ne
Souhlasím